Dziś jest: Czwartek 21 września 2017, imieniny: Hipolita i Mateusza
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

KONTRAKT SAMORZĄDOWY

PIENIĄDZE DLA KAŻDEGO

Prowadzisz własną firmę, jesteś przedsiębiorcą, rolnikiem, członkiem stowarzyszenia, bezrobotnym, emerytem czy rencistą, jesteś związany z terenem Gminy Przelewice i szukasz nowych pomysłów na swój rozwój,  zgłoś niezwłocznie swoje pomysłu, projekty do Urzędu Gminy w Przelewicach. Twoje pomysły zostaną wpisane w dokumenty strategiczne gminy, np. Strategię Rozwoju Gminy Przelewice, Kontrakt Samorządowy, Gminny Program Rewitalizacji. Dzięki temu będziesz mógł  łatwiej uzyskać dofinansowania unijne w latach 2015-2020.

W terminie do 27 kwietnia 2015 r. można do Urzędu Gminy w Przelewicach zgłaszać wszystkie inicjatywy służące rozwojowi gospodarczo-społecznemu Gminy Przelewice, które będą uwzględnione w Kontrakcie Samorządowym, służącym do pozyskania środków finansowych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla inwestycji publicznych, działań mikro-, makroprzedsiębiorców, stowarzyszeń, rolników, osób fizycznych.

W założeniu tworzonego Kontraktu Samorządowego jest promowanie działań związanych z przemysłem rolno-spożywczym, z dużym naciskiem na wytwarzanie i rozpowszechnianie produktów tradycyjnych, rękodzielniczych oraz wszelkich działań gwarantujących rozwój gospodarczy naszej gminy opartych na turystyce i dziedzictwie kulturowym naszego regionu. Ponadto w Kontrakcie będą uwzględnione także inne działania, gwarantujące rozwój gospodarczy oraz powstanie nowych miejsc pracy. Każdy projekt uwzględniony w Kontrakcie Samorządowym przy wnioskowaniu o dotacje unijne będzie uzyskiwał dodatkowe punkty przy ocenie wniosku przez instytucje finansujące.

Nie przegap swojej szansy, wypełnij ankietę informacyjną i odeślij ją na adres inwestycje@przelewice.pl lub dostarcz osobiście do Urzędu Gminy w Przelewicach do pokoju nr 1 (parter). Ankiety dostępne są w siedzibie Urzędu Gminy w Przelewicach (pokój nr 1), na stronie www.przelewice.pl w zakładce KONSULTACJE, u Sołtysów Sołectw z terenu gminy Przelewice.

Informacje na temat w/w dofinansowań znajdują się na stronie www.przelewice.pl w zakładce „Konsultacje” oraz  u pracowników Urzędu Gminy w Przelewicach:

  • Inspektor Magda Soska tel. 91 391 38 31 e-mail: fundusze@przelewice.pl
  • Inspektor Ewa Gąsiorowska-Nawój tel. 91 391 38 29 e-mail: inwestycje@przelewice.pl.

Do pobrania: ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia