Dziś jest: Wtorek 11 sierpnia 2020, imieniny: Zuzanny i Filomeny
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

CEIDG - CENTRALNA EWIDENCJA I INFORMACJA O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

Uruchomienie Elektronicznego Punktu Kontaktowego

 
Krajowa Izba Gospodarcza jako partner Ministerstwa Gospodarki w realizacji projektu „Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej”  w zakresie działania dotyczącego  "Uruchomienie Elektronicznego Punktu Kontaktowego”, serdecznie zaprasza Państwa do zapoznania się z funkcjonalnością elektronicznego Punktu Kontaktowego (ePK) za pośrednictwem platformy biznes.gov.pl,  a także do obejrzenia filmów promocyjnych:
 
 
https://www.youtube.com/watch?v=92hLPOtkp1g
 
https://www.youtube.com/watch?v=B8d9i4Zw3hM
 
Elektroniczny Punkt Kontaktowy  - umożliwia przedsiębiorcom znalezienie szczegółowych informacji o interesującej ich dziedzinie działalności gospodarczej, takich jak właściwe przepisy prawa, kontakty do organów realizujących procedurę czy sposobów i warunków dostępu do rejestrów publicznych. EPK oferuje także pomoc przedsiębiorcom poprzez „Help Desk”, gdzie na pytania przedsiębiorców odpowiadają konsultanci i eksperci z właściwych urzędów administracji publicznej oraz instytucji otoczenia biznesu.
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia