Dziś jest: Piątek 10 kwietnia 2020, imieniny: Michała i Makarego
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

2012-01-23 13:26:41

Bal karnawałowy w Laskowie

14 stycznia b.r. w świetlicy wiejskiej w Laskowie  dla dzieci z Laskowa i Wołdowa zorganizowano bal karnawałowy ze środków Funduszu Sołeckiego. Organizatorem imprezy była Pani Sołtys Sołectwa Laskowo  przy wsparciu Pań:  Krystyny Śliż z Rady Sołeckiej i Ewy Migdalskiej, Radnej Rady Gminy Przelewice.

Bal przebiegał we wspaniałej, radosnej atmosferze,  wszystkie  dzieci były pięknie poprzebierane w stroje karnawałowe. Podczas balu wspólnym tańcom i dobrej zabawie przy dźwiękach muzyki nie było końca. Każdy z uczestników mógł też skosztować przepyszne ciasto, które upiekły mamy i babcie z Laskowa i Wołdowa.  Nie zabrakło również wizyty Mikołaja, na którego dzieci z niecierpliwością oczekiwały. Prezenty, które od niego otrzymały wprowadziły je w jeszcze lepsze nastroje do dalszej zabawy.

Serdeczne podziękowania dla aktywnych mieszkańców Laskowa i Wołdowa, którzy dopomogli w sprawnej organizacji imprezy, w tym dla Pań, które upiekły pyszne ciasta.

Autor: Joanna Jackowiak

>>galeria<<

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia