Dziś jest: Piątek 10 kwietnia 2020, imieniny: Michała i Makarego
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

2012-01-20 12:08:11

SKO- Żuków laureatem konkursu "Blog miesiąca"

Szkolna Kasa Oszczędności, działająca przy Publicznej Szkole Podstawowej w Żukowie, od maja 2011 r. uczestniczy w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez PKO Bank Polski S.A. 

 

W roku szkolnym 2011/2012 nasze SKO przyjęło nazwę "Złotóweczka". Liczy 79 członków, co stanowi 77,5% uczniów szkoły. Od 1989 r.  opiekunem SKO jest p. Teresa Kaczmarek.

W III etapie konkursu w kategorii na "Najbardziej lubiane blogi" Komisja Konkursowa nasz blog wytypowała jako „BLOG MIESIĄCA GRUDNIA”. Nagrodą dla laureatów konkursu jest LAPTOP.

"Oszczędzanie to fajna sprawa – nauka gospodarności i super zabawa!"

Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy na nas głosowali i wspierali w działaniach. Jest to dla nas miłą niespodzianką i z pewnością bardziej zmotywuje uczniów do oszczędzania i angażowania się w tego typu przedsięwzięcia. Zapraszamy do dalszego odwiedzania naszej strony, komentowania wpisów i  głosowania na blog: 

www.szkolneblogi.pl/blogi/sko-zukow
 

"Szkolną Kasę da się kochać. Szkolną Kasę da się lubić, bo z nią szczęście można znaleźć i dla niej serce zgubić!"
 

Autor: Teresa Kaczmarek

>>galeria<<

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia