Dziś jest: Środa 26 lutego 2020, imieniny: Mirosława i Aleksandra
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

2011-12-21 15:14:58

Przedstawienie jasełkowe w Szkole Podstawowej w Kłodzinie

„Boże Narodzenie to czas nadziei i pokoju, więc posłuchajcie w ciszy i spokoju, o tym, jak niesie wieść miła, że cudowne Dzieciątko nam się narodziło".

Tymi słowami uczniowie klas czwartych rozpoczęli przedstawienie jasełkowe, które odbyło się w naszej szkole 21 grudnia. „Nasi młodzi, szkolni aktorzy” w piękny sposób odtworzyli nam narodziny Jezusa Chrystusa. Nie zabrakło kolęd bożonarodzeniowych śpiewanych nie tylko przez chórek ale i przez całą społeczność uczniowską.

Na nasze przedstawienie przybył również ks. proboszcz Ryszard Krauze, który przeczytał fragment Pisma Świętego o narodzinach KRÓLA ŚWIATA, następnie podzielił się opłatkiem i złożył wszystkim obecnym życzenia świąteczne i noworoczne, do których dołączyła się pani Dyrektor Hanna Pecuch. Jasełka zostały przygotowane pod kierunkiem pań: Anny Komady i Teresy Kaczalskiej.

>>galeria<<

Autor: Anna Komada

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia