Dziś jest: Wtorek 02 czerwca 2020, imieniny: Erazma i Marianny
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

2020-05-15 11:02:59

Wizja lokalna na trasie gazociągu Goleniów-Lwówek

Szanowni Państwo, zgodnie z informacją przekazaną przez Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Odział w Poznaniu w dniach 19-21 maja br. (wtorek i środa) odbędzie się wizja lokalna na trasie gazociągu Goleniów-Lwówek, realizowanego w ramach Projektu Baltic Pipe.

Wizja lokalna związana jest z przeglądem zaprojektowanej trasy. Udział w niej wezmą pracownicy GAZ-SYSTEM S.A. oraz przedstawiciele firm zewnętrznych i będzie składała się z około 20 samochodów.

Informujemy o tym, ponieważ chcemy uprzedzić mieszkańców o  ewentualnych uniedogodnieniach związanych z ruchem i pojawieniem się większej liczby osób.

Wizja wiąże się także z pieszym obejściem trasy, stąd nasi pracownicy mogą pojawić się na polach i posesjach niektórych mieszkańców.

Osobą do kontaktu jest Kierownik Projektu Pani Karolina Talaśka  tel. 885 750 103.

W załączeniu dokładny plan wizji wraz z harmonogramem >> tutaj

 

Więcej informacji o inwestycji można znaleźć na naszej stronie: https://www.gaz-system.pl/nasze-inwestycje/krajowy-system-przesylowy/goleniow-lwowek/

Informacje o Projekcie Baltic Pipe: https://www.baltic-pipe.eu/pl/

 

.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia