Dziś jest: Sobota 30 maja 2020, imieniny: Feliksa i Ferdynanda
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

2011-02-07 20:01:56

Uroczyste podpisanie umów na projekty z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich

Dnia 07 lutego 2011 r. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Myśliborzu odbyło się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia „Lider Pojezierza", podczas którego dokonano uroczystego podpisania jedenastu umów w ramach działania ,,Odnowa i rozwój wsi'' PROW na lata 2007-2013.

 

W uroczystym podpisaniu umów udział wzięli, ze strony Urzędu Marszałkowskiego: Pan Andrzej Jakubowski Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego, Pan Łukasz Myśliwiec Dyrektor Wydziału PROW, Pan Tomasz Biały Kierownik Biura Projektów PROW wraz z pracownikami Biura, a ze strony Stowarzyszenia „Lider Pojezierza: Wójtowie i Burmistrzowie Gmin: Boleszkowice, Trzcińsko-Zdrój, Myślibórz, Dębno, Barlinek, Pełczyce, Nowogródek Pomorski, Krzęcin, Bierzwnik, Lipiany, Choszczno, Przelewice oraz Pani Elżbieta Mickiewicz  Kierownik Wiejski Ośrodek Kultury w Nowogródku Pomorskim z siedzibą w Karsku.

W odniesieniu do Gminy Przelewice podpisana została umowa na projekt pn. „Raj dla dzieci - budowa placów zabaw w Gminie Przelewice" (Ślazowo, Rosiny, Płońsko, Przywodzie, Karsko, Żuków, Lubiatowo, Kłodzino, Jesionowo).

Po uroczystym podpisaniu umów Pan Marszałek w swym wystąpieniu wyraził zadowolenie z podjętych przez Gminy inicjatyw  na obszarach wiejskich w ramach PROW i ze swej strony zapewnił, iż dołoży wszelkich starań, aby współpraca pomiędzy Samorządem Wojewódzkim, a Lokalnymi Grupami Działania dobrze się układała.

Autor: Anna Garzyńska

>>Galeria<<

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia