Dziś jest: Czwartek 18 lipca 2019, imieniny: Kamila i Szymona
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

2019-02-12 08:47:17

Spotkanie podsumowujące kadencję Sołtysa i Rady Sołeckiej w Przelewicach

W lutym br. z inicjatywy sołtysa Krzysztofa Margla i Rady Sołeckiej w Przelewicach,  odbyło się spotkanie podsumowujące kadencję 2015-2019, podczas którego przedstawiono sprawozdanie z czteroletniej pracy na rzecz Sołectwa. Dzięki dużej aktywności i zaangażowaniu Sołtysa oraz wzajemnej współpracy z Radą, a także przy  wsparciu ze strony Wójta Gminy udało się wykonać wiele cennych inicjatyw dla rozwoju Sołectwa Przelewice.

 

Spotkanie było także okazją do podziękowania wszystkim tym osobom, które wspierały i pomogły w pomyślnej realizacji podejmowanych przez Sołtysa i Radę przedsięwzięć. W swym wystąpieniu p. Krzysztof Margiel podkreślił, że to co udało się dla Sołectwa zrobić jest wynikiem wspólnego działania Rady, mieszkańców oraz władz gminy z panem wójtem na czele. Dlatego gorąco podziękował tym wszystkim, którzy aktywnie włączali się w działania na rzecz m. Przelewice, wręczając skromne dyplomy. Wśród wyróżnionych osób byli:  Stowarzyszenie „Bo Jak Nie My To Kto”, OSP Przelewice, zespół „Jutrzenka”, Łucja Świłło, Mieczysław Pietrzyk, Daniel Rojek, Wojciech Stasiaczyk, Ireneusz Jung, Mieczysław Mularczyk, Marian Świderski, Beata Wożniak, Kazimiera Lesiczka, Maciej Prajzendanc, Julia Kuklewska, Anna Garzyńska, Daniel Nowacki i  Paweł Kocanowski.

Spotkanie przebiegało w miłej i serdecznej atmosferze, przy kawie i słodkim poczęstunku. Było też okazją do rozmów dotyczących bieżących problemów Sołectwa oraz  kolejnych wspólnych inicjatyw w dalszym jego rozwoju.

>>fotogaleria

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia