Dziś jest: Poniedziałek 25 marca 2019, imieniny: Marii i Wieńczysłąwa
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

2018-08-09 16:58:44

Spotkanie animacyjne projektu "Mikrodotacje, Lokalne Przedsięwzięcia...' w Przelewicach

W imieniu 4C Centrum Ekonomii Społecznej Sp. z o.o.I  Fundacji Pod Aniołem serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu animacyjnym dotyczącym projektu „Mikrodotacje, Lokalne Przedsięwzięcia dla regionu stargardzkiego”, realizowanego w ramach Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 – 2020.

Mikrodotacje to wsparcie finansowe w wysokości do 5000 zł, udzielane w konkursie ofert, dla lokalnych przedsięwzięć realizowanych przez grupy inicjatywne oraz dla młodych NGO, przeznaczone na rozwiązywanie problemów społeczności lokalnych oraz wzmocnienie potencjału młodych organizacji pozarządowych.

 

Podczas spotkania przedstawione zostaną szczegółowe informacje dotyczące projektu i składania wniosków, kryteriów oceny itd.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: marta.sykucka@mikrodotacje.org, tel. 511 786 302/514 343 871.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia