Dziś jest: Poniedziałek 25 marca 2019, imieniny: Marii i Wieńczysłąwa
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

2018-08-07 11:11:22

Zapraszamy do czynnego udziału w Dożynkach

Wójt Gminy  Przelewice wraz z Przewodniczącym RG i Sołtysem Sołectwa Żuków serdecznie zapraszają Mieszkańców do aktywnego uczestnictwa
w obchodach tegorocznych Dożynek Gminnych, które odbędą się na folwarku w Przelewicach w dniu
25 sierpnia 2018r.

Już dziś zapraszamy również wszystkich wystawców, handlowców, twórców  produktów lokalnych i  rękodzieła  do udziału w Dożynkach. Tradycyjnie jak co roku, nasze sołectwa, przedsiębiorcy oraz twórcy z terenu gminy, mogą wziąć nich udział i skorzystać z możliwości prezentacji, czy sprzedaży wyrobów na własnych stoiskach handlowych. Ponadto w programie imprezy zaplanowano  konkursy na Najładniejszy Wieniec Dożynkowy i Turniej Sołectw.

W programie występy artystyczne, stoiska gastronomiczne prezentujące sołectwa naszej gminy, wesołe miasteczko, pokazy karate oraz wiele innych atrakcji.

Wszyscy zainteresowani mogą zgłaszać się do  Urzędu Gminie (pok. nr B6 i nr 17) lub mailowo na adres: promocja@przelewice.pl  Więcej szczegółów pod nr tel.: 91/391 3832 lub 91/391 3825. Osoby do kontaktu p. A. Garzyńska i L. Jonczak.

Serdecznie zapraszamy!

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia