Dziś jest: Niedziela 20 stycznia 2019, imieniny: Fabiana i Sebastiana
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

2018-02-13 10:14:21

Dzień Babci i Dziadka w Lubiatowie

W świetlicy wiejskiej w Lubiatowie 10 lutego br. odbyło się spotkanie  z okazji Dnia  Babci i Dziadka,  którego organizatorem była p. Dorota Gwiazdowska opiekunka świetlic środowiskowych w Lubiatowie i Ukiernicy. Wśród zaproszonych gości  był  wójta gminy Mieczysław Mularczyk i sołtys  Lubiatowa p. Elżbieta Kurkowiak.

 

Dzieci podczas montażu słowno-muzycznego  recytowały wiersze i wspólnie wykonały utwory nawiązujące do tego pięknego święta, a oprawę muzyczną zapewnił Marcin Nowakowski. Do występu przygotowywała je podczas zajęć świetlicowych p. Dorota.  Dzieci chciały w ten sposób podziękować Babciom i Dziadkom za miłość i okazywane zrozumienie. Nie zabrakło również tradycyjnego „Sto lat”.  Czas upłynął w miłej atmosferze rozmów przy kawie i herbacie oraz słodkim poczęstunku.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego wyjątkowego święta, w tym w szczególności dzieciom za występ i Pani Dorocie za inicjatywę i koordynowanie imprezy, a rodzicom za pyszne ciasto i  pomoc organizacyjną.

Anna Garzyńska

>>fotogaleria

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia