Dziś jest: Czwartek 18 października 2018, imieniny: Łukasza i Juliana
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

2017-12-07 14:39:50

Sezon Mikołajkowy ropoczęty...

Pierwsza impreza mikołajkowa na terenie naszej gminy  odbyła się 2 grudnia br. w świetlicy dla dzieci ze Sołectwa Przywodzie. W oczekiwaniu na św. Mikołaja dzieci uczestniczyły we wspólnym ubieraniu świątecznej choinki oraz różnych konkursach, grach i zabawach. Były też inne atrakcje tj. balony i malowanie twarzy. Dzieci fantastycznie się bawiły  i z radością oczekiwały na kolejne niespodzianki.

Po wspólnych zabawach na wesoło  przybył długo wyczekiwany św. Mikołaj. Zgromadzone na świetlicy dzieci okrzykami radości powitały niecodziennego Gościa. Mikołaj  wręczył każdemu dziecku słodkie prezenty. Niektóre z dzieci pięknie recytowały wierszyki. Następnie wszyscy we wspaniałych nastrojach uczestniczyli w dalszej wspólnej  zabawie, w którą włączył się również  św. Mikołaj. Dzieci rozochocone  fajną zabawą i prezentami zaprosiły naszego Gościa już na następny rok.

Zakończenie spotkania uwieńczono wspólną fotografią. Paczki dla dzieci finansowane były ze środków Funduszu Sołeckiego. Całość poprowadziła  p. Anna Nowak radna RG Przelewice z pomocą p. Anny Garzyńskiej. W organizację imprezy zaangażowali się: p. Anna Nowak, Pani Sołtys Beata Jałkiewicz wraz z członkami Rady Sołeckiej oraz p. Grzegorz Jałkiewicz w głównej roli św. Mikołaja.

Organizatorzy kierują serdeczne słowa podziękowania dla wszystkich, którzy aktywnie włączyli się w organizacje Mikołajek dla dzieci.

Anna Garzyńska

>>fotogaleria

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia