Dziś jest: Czwartek 25 lutego 2021, imieniny: Wiktora i Cezarego
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

2017-11-02 14:51:31

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego obejmującego wspieranie zadań związanych z ochroną dziedzictwa narodowego i kulturowego pn. „Utworzenie miejsca pamięci ks. Paula Sawatzke na skwerze w Jesionowie wraz z zagospodarowaniem terenu”. Uznając celowość realizacji zadania publicznego pn. „Utworzenie miejsca pamięci ks. Paula Sawatzke na skwerze w Jesionowie wraz z zagospodarowaniem terenu”  przez Parafię Rzymskokatolicką, na podstawie art. 19 a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2016 r. poz. 1817 z późn. zm.) zamieszczam ofertę w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Przelewice i na stronie www.przelewice.pl oraz na tablicy informacyjnej Gminy Przelewice.

Uwagi do oferty można zgłaszać do 13 listopada 2017 r. osobiściew  formie pisemnej w sekretariacie Urzędu Gminy Przelewice lub drogą elektroniczną na adres: gmina@przelewice.pl  na załączonym formularzu (skan z podpisem).

Przelewice; dnia 02.11.2017 r.                                            Wójt Gminy
                                                                                  Mieczysław Mularczyk
W załączeniu:
1. Oferta
2. Formularz

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia