Dziś jest: Wtorek 17 lipca 2018, imieniny: Bogdana i Aleksego
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

2017-10-10 09:26:39

Wsparcie Szkół Podstawowych i Gimnazjum Przelewice... - rozpoczęcie realizacji projektu

Wójt Gminy Przelewice informuje o realizacji, rozpoczęciu projektu: „Wsparcie Szkół Podstawowych  i Gimnazjum Przelewice w kształceniu ogólnym działaniami edukacyjnymi i doposażeniowymi na rzecz rozwoju gospodarczego Kontraktu Samorządowego „Pyrzyce +”.

 

Wartość projektu 976.551, 81 zł, ze środków europejskich: 829.545,81 zł, wkład własny: 147.006,00 zł. Projekt współfinansowany ze środków EFS w ramach RPO WZ 2014-2020, oś priorytetowa RPZP.08.00.00 Edukacja, działanie RPZP.08.05.00 Upowszechnienie edukacji przedszkolnej oraz wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie ogólne oraz uczniów uczestniczących w kształceniu podstawowym, gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym w ramach Kontraktów Samorządowych.

Projekt skierowany jest do:         

  • uczniów klas I-VI  szkół podstawowych,
  • uczniów klas II-III gimnazjum,          
  • nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjum.   

Projekt realizowany będzie w okresie od 01 listopada 2017r. do 30 marca 2020 r.   Celem projektu jest doskonalenie kompetencji kluczowych uczniów w zakresie kreatywności, innowacyjności i pracy zespołowej oraz rozwój systemu indywidualnej pracy z uczniami prowadzącej do wzmocnienia ich zdolności do przyszłego zatrudnienia.   

Regulamin rekrutacji i dokumenty do pobrania zamieszczone zostaną w dniu 02.11.2017r. na stronie Gminy Przelewice www.przelewice.pl w zakładce: OŚWIATA – Kontrakt Samorządowy „Pyrzyce +”.

                                                                               Wójt Gminy

                                                                        Mieczysław Mularczyk

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia