Dziś jest: Piątek 21 września 2018, imieniny: Hipolita i Mateusza
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

2017-10-10 08:23:13

Kolejne Jubileusze w naszej Gminie

W październiku br. wójt gminy Mieczysław Mularczyk wraz z paniami, kierownik USC Małgorzatą Kędziorą i inspektor Anną Garzyńską, odwiedził kolejne dostojne Jubilatki, mieszkanki naszej gminy. Okazją do spotkania były przypadające w tym czasie jubileusze 90-tych urodzin pań Marii Machniak i Krystyny Ruchlickiej, które tę szczególną rocznicę świętowały w gronie rodziny. Składając życzenia, Wójt Gminy wraz z Panią Kierownik USC, wręczył obu Paniom listy gratulacyjne i drobne upominki.

Pani Maria jest szczęśliwą matką trojga dzieci, babcią sześciorga wnucząt, prababcią czworga prawnuków, a Pani Krystyna matką  trojga  dzieci, babcią siedmiorga wnucząt i prababcią jedenaściorga prawnuków. Obie Panie, pomimo sędziwego wieku, są  osobami bardzo pogodnymi i zachowują dobre wspomnienia ze swego nie zawsze łatwego, ale godnie przeżytego życia.

Naszym Jubilatkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych długich lat życia w zdrowiu. Niech pogoda ducha i optymizm nigdy Was nie opuszczają, a kolejne lata niech upływają w atmosferze miłości i dalszego wsparcia ze strony bliskich.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia