Dziś jest: Poniedziałek 21 stycznia 2019, imieniny: Agnieszki
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

2017-04-20 08:04:51

Odkrywamy  talenty wokalne w PSP Żuków

Na początku kwietnia w Naszej szkole odbył się konkurs piosenki dziecięcej i młodzieżowej. Udział w nim mogli wziąć wszyscy chętni uczniowie od tych najmłodszych po szóstoklasistów. Wystarczyło tylko zgłosić chęć udziału do organizatorki konkursu p. Iwony Krajewskiej. Zmagania solistów i zespołów obserwowało i oceniało nie tylko Jury, ale także wspaniała publiczność- szkolne koleżanki i koledzy. Oceniano interpretację utworu, prezentację muzyczną oraz oczywiście muzykalność. Występującym akompaniował p. Waldemar Klemenski. Entuzjaści śpiewu mieli okazję do wspólnej zabawy i sprawdzenia swoich umiejętności wokalnych.

Pierwsze miejsce w konkursie zajęły ex aequo Maria Mroczkowska (klasa V) oraz Oliwia Mazurek (klasa IV). Wyróżnienie otrzymała Zuzanna Kalitka, uczennica klasy III. Wszystkim uczestnikom wręczono upominki.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Monika Bór

>>fotogaleria

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia