Dziś jest: Czwartek 25 lutego 2021, imieniny: Wiktora i Cezarego
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

2014-11-04 09:27:31

Ogłoszenie o możliwości składania uwag do oferty na realizację zadania publicznego pn. "Warsztaty ceramiki artystycznej w Żukowie"

Wójt Gminy Przelewice uprzejmie informuje, że Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętej Trójcy w Żukowie, z siedzibą w  Żukowie nr 36, 73-115 Dolice złożyła ofertę na realizację zadania publicznego pn. "Warsztaty ceramiki artystycznej w Żukowie”  w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku i o wolontariacie (Dz. U. z 2014 r., poz. 1118).

Uznając celowość realizacji zadania publicznego przez w/w podmiot, na podstawie art. 19a ustawy zamieszcza się ofertę w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Przelewice,  na tablicach informacyjnych Gminy Przelewice oraz na portalu internetowym www.przelewice.pl.

Uwagi do oferty można zgłaszać do dnia 14 listopada  2014 r. osobiście w formie pisemnej w sekretariacie Urzędu Gminy Przelewice pokoju nr 17 lub drogą elektroniczną na adres: gmina@przelewice.pl  na załączonym formularzu (skan z podpisem).

Przelewice, dnia 04.11.2014 r.                                                                      

                                                                           Wójt Gminy

                                                                      mgr Marek Kibała

Do pobrania:

1. Oferta Parafii Rzymskokatolickiej pw. Świętej Trójcy w Żukowie

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia