Dziś jest: Sobota 30 maja 2020, imieniny: Feliksa i Ferdynanda
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

2012-07-16 14:12:02

Stowarzyszenie na rzecz osób z niepełnosprawnościami intelektualno-ruchowymi zaprasza do współpracy

Stowarzyszenie na rzecz osób z niepełnosprawnościami intelektualno-ruchowymi "Pierwsza praca" zaprasza  zainteresowane osoby na zebranie organizacyjne celem założenia stowarzyszenia wspierającego osoby z upośledzeniami. Miejsce zebrania: Starostwo Powiatowe w Pyrzycach (sala nr. 8) godz. 16:30 Termin: 29.08.2012 r.

Celem stowarzyszenia będzie działanie na rzecz wyrównywania szans osób z upośledzeniami, poprzez zorganizowanie i prowadzenie Zakładu Aktywizacji Zawodowej w którym osoby zainteresowane otrzymają swoją pierwszą prace.

Organizacja terapii, wypoczynku i rehabilitacji dla podopiecznych, oraz prowadzenie mieszkań usamodzielniających. Prowadzenie szkoleń specjalistycznych, doradztwa i konsultacji z zakresu pomocy społecznej. Integracja społeczna i zawodowa osób niepełnosprawnych oraz przeciwdziałanie wykluczeniu  społecznemu. Prowadzenie działalności kulturalnej, sportowej, rekreacyjnej i turystycznej dla osób niepełnosprawnych.
 

Serdecznie zapraszamy!
 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia