Dziś jest: Sobota 30 maja 2020, imieniny: Feliksa i Ferdynanda
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

2012-06-27 15:17:02

Rozwiń swoją firmę z Inicjatywą JEREMIE

Szanowni Państwo,

Starosta Pyrzycki Wiktor Tołoczko oraz Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zapraszają na Seminarium pn. „Rozwiń swoją firmę z Inicjatywą JEREMIE”, które odbędzie się 18 lipca 2012r. w godzinach 10:00 – 13:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Pyrzycach sala nr 12.

Myślą przewodnią Seminarium jest promowanie dostępu do zewnętrznego finansowania dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw poprzez oferowanie im dedykowanych instrumentów inżynierii finansowej. Instrumenty inżynierii finansowej to nic innego jak najbardziej potrzebne na rynku i nieskomplikowane produkty finansowe: pożyczki i poręczenia.

Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. oferuje w ramach Inicjatywy JEREMIE najtańsze w województwie zachodniopomorskim pożyczki o preferencyjnym oprocentowaniu opartym na zasadach pomocy „de minimis”. Oprocentowanie pożyczek wynosi obecnie zaledwie 2,91% w skali roku.

Seminarium poprowadzą:  p. Anna Pawlak – Ekspert w Zespole Zachodniopomorskiego Funduszu Powierniczego JEREMIE, Departament Instrumentów Inżynierii Finansowej Banku Gospodarstwa Krajowego,  p. Maciej Baranowicz, Kierownik Funduszu Pożyczkowego JEREMIE Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A, oraz p. Joanna Minkiewicz, Specjalista ds. sprzedaży i promocji Funduszu Pożyczkowego JEREMIE KARR S.A.

Mamy nadzieję, że nasze Seminarium będzie dla Państwa interesujące. Udział w Seminarium jest bezpłatny. Ze względu na ograniczona ilość miejsc zgłoszenia przyjmowane są do dnia 16.07.2012 roku. W przypadku pytań, prosimy o kontakt tel. 94 347-51-75 lub 91 881-13-51.

Karta zgłoszeniowa - do pobrania

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia