Dziś jest: Sobota 30 maja 2020, imieniny: Feliksa i Ferdynanda
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

2012-06-27 09:29:19

ABC dla NGO - spotkanie informacyjne

25 czerwca w sali konferencyjnej tut. Urzędu odbyło się spotkanie w zakresie programu wsparcia organizacji pozarządowych „ABC dla NGO. Człowiek, najlepsza inwestycja” współfinansowanego ze środków UE w ramach EFS.

Poprowadził je p. Tomasz Tyczkowski animator w Lokalnym Ośrodku Wsparcia Obywatelskiej Aktywności, działającym przy Starostwie Powiatowym w Pyrzycach. Na spotkaniu poruszone zostały liczne problemy natury formalno- prawnej, z jakimi na co dzień spotykają się członkowie stowarzyszeń.

W ramach w/w projektu Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej w Szczecinie oferuje nieodpłatne szkolenia ze specjalistami mające na celu pomóc organizacjom pozarządowym m.in. w pozyskiwaniu funduszy europejskich, prowadzeniu księgowości, rozliczaniu projektów, promocji, marketingu, czy zagadnień prawnych.

W/w zachęcał uczestników do przedstawiania spraw, z jakim spotkają się na co dzień i co przysparza im najwięcej kłopotów w związku z prowadzoną działalnością stowarzyszenia, gdyż wówczas łatwiej będzie ustalić tematykę kolejnych spotkań. Prowadzący zapraszał także do kontaktowania się z nim pod nr telefonu 722300603 i bezpośrednio w siedzibie Starostwa w Pyrzycach (pok. nr 8).

Autor: Monika Bór

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia