Dziś jest: Sobota 30 maja 2020, imieniny: Feliksa i Ferdynanda
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

2012-06-14 11:00:22

Rodzinnie z Brzechwą

01.06.2012 r. w SP im. Jana Brzechwy w Kłodzinie odbyła się nietypowa uroczystość, ponieważ świętowaliśmy „DZIEŃ RODZINY, ŚWIĘTO PATRONA I DZIEŃ SZKOŁY BEZ PRZEMOCY”.

Uczestniczyli w niej uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście- Radni Gminy Przelewice: p. Urszula Andrzejczak, p. Krystyna Nawój, p. Marek Łata  i p. Andrzej Kołodziejczak. Uroczystość rozpoczęła  programem artystycznym w wykonaniu uczniów naszej szkoły, a następnie odbyły się zawody sportowe i konkursy: plastyczny i wokalny. W konkursie KARAOKE rywalizowały ze sobą zespoły uczniów, nauczycieli, rodziców oraz zespół zaproszonych gości, zaś w plastycznym rodzice z dziećmi przygotowywali transparenty z hasłami „Kibicuję Fair Play”. W zawodach sportowych konkurowały między sobą następujące drużyny: uczniowie, rodzice i nauczyciele. W trakcie zabaw i konkursów Rada Rodziców przygotowała dla wszystkich uczestników hot- dogi.

Nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście biorący udział w konkursach otrzymali pamiątkowe dyplomy, zaś wszyscy uczniowie słodki poczęstunek. Było miło, wesoło, ciekawie i zabawnie, a przede wszystkim wszyscy dobrze się bawili. Dzień ten na długo zostanie zapamiętany przez wszystkich uczestników.

Autor: Anna Komada

>>galeria<<

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia