Dziś jest: Wtorek 19 czerwca 2018, imieniny: Gerwazego i Protazego
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

Aktualności

2018-06-17 16:51:23

Kocham Was - Mamo, Tato!

,,Kocham Was – Mamo, Tato” - pod takim hasłem 12 czerwca br. odbyła się piękna uroczystość dla rodziców w wykonaniu dzieci klas zerowych przy SP im. J. Brzechwy w Kłodzinie. Dzieci uświetniły ten dzień pięknie przygotowanym programem artystycznym, pod kierunkiem pań K. Ptak i J. Osipowicz. Poprzez wiersze, piosenki i taniec starały się wyrazić swoją miłość, radość i wdzięczność  ich kochanym rodzicom.

 

2018-06-16 09:44:16

Festyn Rodzinny w Jesionowie

Mieszkańcy Jesionowa i okolic w niedzielne słoneczne  popołudnie tj. 10 czerwca br. mogli mile spędzić swój czas. W tym dniu  na placu przy PSP Jesionowo odbył się już po raz dziesiąty Festyn rodzinny, na który przybyło wiele osób wraz z rodzinami. Impreza ta była również okazją do uroczystych obchodów m.in. Dnia Matki i Dnia Ojca. Z zaproszonych goście w imprezie uczestniczyli:  wójt gminy Mieczysław Mularczyk, przewodniczący RG Marian Świderski  wraz z w-ce przewodniczącą Anną Nowak, asystent Posła na Sejm RP Michała Jacha p. Dariusz Sawka, radny Semiku Wojewódzkiego Olgierd Kustosz i z Zarządu Powiatowego Starostwa Ewa Gąsiorowska – Nawój.

2018-06-16 09:44:06

Dotacje na kompleksową termomodernizację domów jednorodzinnych - wymiana pieca, stolarki, ocieplenie i fotowoltaika - spotkanie informacyjne w Pyrz

Informacje o spotkaniu

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pyrzycach zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. Dotacje na kompleksową  termomodernizację domów jednorodzinnych – wymiana pieca, stolarki, ocieplenie i fotowoltaika”, które odbędzie się 28 czerwca 2018 r. w godz. 15:30 – 17:30 w Starostwie Powiatowym w Pyrzycach, ul. Lipiańska 4, sala nr 12.

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres lpi@pyrzyce.pl do dnia 26 czerwca 2018 r.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny - decyduje kolejność zgłoszeń.

Uwaga! W przypadku osób niepełnosprawnych prosimy o poinformowanie organizatora o swoich szczególnych potrzebach i rodzaju niepełnosprawności. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy, a także sprawną obsługę.

Kiedy?

28.06.2018 r. godz.  15:30 – 17:30

Gdzie?

Starostwo Powiatowe w Pyrzycach
ul. Lipiańska 4, 74-200 Pyrzyce, sala nr 12

Dla kogo?

Spotkanie skierowane jest do wszystkich podmiotów zainteresowanych pozyskaniem środków na kompleksową  termomodernizację domów jednorodzinnych .

Program Spotkania:

2018-06-15 10:13:25

Festyn Rodzinny w Lucinie

09 czerwca br. w Lucinie  odbył się  Festyn Rodzinny dla  mieszkańców Sołectwa Lucin. Imprezę zorganizowano z inicjatywy Rady Sołeckiej i  sołtysa p. Michała Woźnickiego. Podczas festynu organizatorzy zapewnili  wiele atrakcji. Nie zawiedli nas również strażacy z  OSP Jesionowo i członkowie Stowarzyszenia Ratownictwa Powiatu Pyrzyckiego oraz policjanci z Komisariatu Policji w Lipianach. Były m.in. pokazy sprzętu i przejażdżki wozem strażackim, ćwiczenia dot. zasad udzielania pierwszej pomocy oraz znakowanie rowerów. Zainteresowanie wzbudziły również  ALKOgogle i NARKOgogle przy pomocy, których można było sprawdzić jak wygląda świat po spożyciu alkoholu i narkotyków.

2018-06-15 09:36:58

List Prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

List Prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego  skierowany do rolników i dzieci na temat ich bezpieczeństwa w gospodarstwie rolnym >> do pobrania TUTAJ

« poprzednie 1  [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 817   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia