Dziś jest: Piątek 28 lutego 2020, imieniny: Teofila i Makarego
Nowiny Przelewickiej Gminy
Czyste Powietrze
Włóczykije Pojezierza
Sesja Rady Przelewice
System gospodargki odpadami
Polska w liczbach

Obsługa techniczna
ALFA TV

Aktualności

2020-02-01 10:46:31

LKS WICHER PRZELEWICE - relacje z pobytu na Cyprze

Relacje z pobytu LKS WICHER PRZELEWICE na Cyprze >> TUTAJ

2020-01-31 14:28:02

Dzień Babci i Dziadka w naszej gminie - fotorelacja

21 i 22 stycznia to wyjątkowy czas dla wszystkich naszych babć i dziadków. To czas pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. W naszej gminie uroczyste obchody  Dnia Babci i Dziadka stało się  już tradycją.  Uroczystości z tej okazji odbyły się m.in. w: GCK-u Przelewice oraz we wszystkich  szkołach i przedszkolach z terenu gminy. Dla naszych babć i dziadków  przedszkolaki, młodzież szkolna oraz zespoły artystyczne:  OPTYMIŚCI i JUTRZENKA z Przelewic wraz z OSP Przelewice zaprezentowali bogaty i piękny  program artystyczny. Były śpiewane piosenki, przeplatane wierszami,  a także scenki, tematycznie związane z tymże świętem. W organizację tych pięknych uroczystości w naszych sołectwach i szkołach na terenie gminy włączyli się m.in.: dyrekcja i nauczyciele szkół, strażacy, Biblioteka „Ogród Kultury”, sołtysi i rady sołeckie, księża proboszczowie oraz opiekunowie świetlic i KGW, a także wiele innych życzliwych osóbDla naszych drogich babć i dziadków przygotowano moc atrakcji i słodki poczęstunek. Te wyjątkowe spotkania były pełne radości i szczęścia. Towarzyszyło temu wiele emocji oraz wzruszeń. Wnuczki i wnukowie mogli w ten sposób wyrazić wdzięczność za poświęcony im czas, mądre słowa oraz okazaną miłość.

Wszystkim osobom zaangażowanym w organizację uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka na terenie naszej gminy serdecznie dziękujemy, a naszym drogim  Babciom i Dziadkom życzymy zdrowia oraz pociechy z wnuków!

 


 

2020-01-31 12:48:52

Bezpłatne porady prawne

2020-01-31 08:04:43

2020-01-30 11:47:35

Podpisano umowy na zagospodarowanie przestrzeni społecznej

Miło nam poinformować, że 22 stycznia br. w siedzibie Urzędu Gminy w Przelewicach przedstawiciele naszych organizacji pozarządowych podpisali  ze Stowarzyszeniem Lider Pojezierza” umowy  na unijne dofinansowanie w ramach projektu zagospodarowania przestrzeni społecznej. Dofinansowanie w tym zakresie otrzymają następujące organizacje. Stowarzyszenie Komunalne Centrum Edukacji Ekologicznej AGENDA 21 Euroregionu Pomerania: - ,,Park Rekreacji”, Stowarzyszenie ,,Przelewice dla Przyszłości” - ,,Rodzinna Strefa Aktywności”, Stowarzyszenie ,,LKS WICHER PRZELEWICE” -,,Z rodziną na stadion” oraz Stowarzyszenie Inkubator Pomysłów – Pracownia recyklingu i rękodzieła w Żukowie”

Podpisane umowy objęte są Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Gratulujemy wszystkim beneficjentom i życzymy pomyślnej realizacji planowanych do realizacji przedsięwzięć!

 

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8  [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 1020   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia